• سازماندهى ستادهاى جبهه متحد اعتدال گرایان در مرحله دوم    :   مصطفى عباسى معاون سیاسى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى از سازماندهى ستادهاى تبلیغات انتخاباتى این جبهه در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراى اسلامى خبر داد.
 • پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی    :   در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند.
 • تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات    :   محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت.
 • حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی    :   معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست
 • انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است    :   رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است.
 • فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)    :   فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله)
 • جام جهانی 2014 ؛

  برتری برزیل در دیدار افتتاحیه با پنالتی بحث برانگیز

  تیم ملی فوتبال برزیل دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 را درحالی با برتری 3 بر یک مقابل کرواسی به پایان رساند که داور ژاپنی این دیدار یک پنالتی بحث برانگیز را برای میزبان اعلام کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى،

  دیدار افتتاحیه جام بیستم از دقایق ابتدایی روز جمعه بین تیم های ملی برزیل و کرواسی از گروه نخست در حضور ۶۲ هزار تماشاگر ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو برگزار شد و در نهایت با برتری ۳ بر یک سلسائو(لقب تیم ملی برزیل) به پایان رسید.

  در دقیقه دهم این دیدار الویر اولیچ مهاجم کهنه کار کرواسی با حرکتی پابه توپ دنی آلوس را از پیش روی برداشت و توپ را ارسال کرد که مارسلو مدافع برزیل در عین ناباوری به اشتباه دروازه تیم خودی را گشود.

  پس از این گل حملات همه جانبه برزیل آغاز شد تا در دقیقه ۲۹ نیمار با ضربه ای زمینی از پشت محوطه جریمه کار را به تساوی بکشاند.

  در ادامه بازیکنان برزیل حملات متعدد دیگری را طراحی کردند اما دفاع خوب کرواسی و واکنش های استیو پلتی کوشااجازه گلزنی مجدد را به شاگردان اسکولاری نداد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

  n2717902-3913893
  برزیل این دیدار را با ترکیب ژولیو سزار، داوید لوییس، تیاگو سیلوا(کاپیتان)، دنی آلوز، مارسلو، پائولینیو، گوستاوو، اسکار، نیمار، هالک و فرد آغاز کرد که در نیمه دوم هرنانس، برنارد و رامیرز به میدان آمدند.

  در ترکیب کرواسی نیز استیو پلتی کوشا، سمی وراسلیکو، ایون پریسیچ، ودران کورلوکا، دژان لوورن، ایون راکیتیچ، یلاویچ، لوکا مودریچ، داریو سرنا(کاپیتان)، ماتیئو کواچییچ و الویر اولیچ حضور داشتند و در ادامه نیز بروزوویچ و ربیچ فرصت به میدان آمدن را پیدا کردند.

  دو تیم برخلاف نیمه نخست کار خود در ۴۵ دقیقه دوم را با احتیاط آغاز کردند تا در زمان لازم به هدف خود دست یابند.

  کرواسی سعی داشت با بهره بری از تجریه هافبک های مطرح خود سرعت بازی را گرفته و به حداقل امتیاز دست یابد و از سوی دیگر برزیلی ها که فشار زیادی را از سوی تماشاگران متحمل شده بودند، فقط ۳ امتیاز را می خواستند.

  برزیل در این دیدار سعی داشت با جابه جایی متعدد هافبک ها و مدافعان خود خط دفاع کرواسی را سردرگم کند اما در این مساله چندان موفق نبود و تیم تحت رهبری اسکولاری در این دیدار بیشتر امید خود را به حرکات نیمار معطوف کرده بود.

  n2717902-3913921
  در دقیقه ۷۱ این دیدار فرد مهاجم برزیل در محوطه جریمه نقش زمین بر شد تا نیشی مورا در تصمیمی بحث برانگیز اعلام خطای پنالتی کند.

  نیمار این ضربه پنالتی را به سختی و درحالی که با واکنش خوب دروزاه بان خوب کرواسی مواجه شده بود تبدیل به گل دوم میزبان کرد.

  در دقایق باقی مانده بازیکنان برزیل بازی را کنترل کرده و در دقیقه ۹۰ با ضربه تماشایی اسکار و در یک ضدحمله به گل سوم دست یافتند تا شروع خوبی در جام بیستم داشته باشند.

  قضاوت این دیدار را نیشی مورا از ژاپن با کمک های هموطنان خود برعهده داشت و علیرضا فغانی داور نیز چهارم بود.

  نیمار و لوییس گوستاوو از برزیل و کورلوکا، لوورن از کرواسی در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.

  در دیگر دیدار این گروه از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امروز (جمعه) کامرون و مکزیک به مصاف هم می روند.

  پایگاه اطلاع رسانی اعتدال گرایان

  582885 6664446

  مطالب مرتبط :

  پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

  در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند. مطلب کامل

  تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات

  محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت. مطلب کامل

  حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست مطلب کامل

  انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است

  رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله) مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى و مشاور فرماندار تهران در خصوص بازى مسخره انصراف تعدادى از كانديداهاى مجلس به نفع كانديداى افراطيون در كاشان واكنش نشان داد. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئیس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی گفت: بیش از 85 درصد لیست جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی کشور با اصلاح طلبان یکسان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى اعلام كرد: از ليست ارائه شده توسط گروه هاى حامى دولت حمايت مى كند. مطلب کامل

  واکنش رئیس کل جبهه متحد اعتدال گرایان به سخنان زاکانى

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به سخنان عجيب عليرضا زاكانى واكنش نشان داد. مطلب کامل

  برگزارى شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

  شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى جهت ارائه ليست انتخاباتى اين جبهه براى انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در حال برگزارى مى باشد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • جبهه متحد اعتدال گرایان

  7777777
 • کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى محفوظ میباشد.این سایت شعبه دیگری ندارد و تمام وب سایتهای که هم نام و یا نام های نزدیک به این نام را انتخاب کرده اند جعلی بود و پیگرد قانونی میشود.

  طراحی و مدیریت محتوا: شرکت رایانه گستر آگرین

  با مدیریت مجتبی سلگی

  09368616816

  http://www.Agrenpc.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی. محفوظ است.