• سازماندهى ستادهاى جبهه متحد اعتدال گرایان در مرحله دوم    :   مصطفى عباسى معاون سیاسى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى از سازماندهى ستادهاى تبلیغات انتخاباتى این جبهه در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراى اسلامى خبر داد.
 • پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی    :   در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند.
 • تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات    :   محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت.
 • حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی    :   معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست
 • انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است    :   رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است.
 • فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)    :   فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله)
 • رییس مرکز آمار مطرح کرد

  اجرای قطعی سرشماری سال ۹۵

  رییس مرکز آمار ایران با گلایه از برخوردهای سیاسی و احساسی با نتایج سرشماری نفوس و مسکن تاکید کرد:‌برای حفظ سری زمانی قطعا سرشماری سال 95 را اجرا خواهیم کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى،

  عادل آذر در همایش تحلیل یافته‌های سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۰ با اشاره به برخی از زمزمه‌ها مبنی بر این که سری زمانی سرشماری باید ۱۰ ساله شده که این مورد سرشماری سال ۹۵ را تحت شعاع خود قرار داده است.

  وی اظهار کرد: به هیچ عنوان این گونه نخواهد بود و ما سرشماری ۹۵ را برای حفظ سری زمانی حتما اجرا می کنیم حتی اگر آمارهای ثبتی به اندازه کافی رشد یافته باشند.

  وی با بیان این‌که ۷۷کشور پیشرفته از نظر اجتماعی و اقتصادی در سال ۲۰۱۱همگام با سرشماری نفوس و مسکن انجام دادند افزود:‌ بنابراین هیچ ایرادی به اجرای این سرشماری وجود ندارد اما ما باید زاویه دید خود را نسبت به انجام آن تغییر دهیم.

  آذر با اشاره به این‌که در سال ۹۵ به گونه‌ای سرشماری را اجرا خواهیم کرد که زمان کمتری از مردم تلف شود، گفت: برنامه مرکز آمار این است که با حرکت به سمت سرشماری‌هایی با استفاده از بانک‌های ثبتی ۷۰ قلم سوال مطرح در پرسش نامه‌ها به ۲۵ عدد کاهش داده و مابقی را به صورت ثبتی انجام دهد تا به جای حداقل نیم ساعت گرفتن وقت خانوارها نهایت ۱۰ دقیقه سرشماری را انجام دهند.

  رییس مرکز آمار ایران تاکید کرد: مرکز آمار به سمتی پیش خواهد رفت که در سرشماری سال ۹۵ استفاده از کاغذ را به طور کامل کنار بگذارد این درحالی است که بستر استفاده از ابزار IT امروزه در مرکز آمار فراهم شده است.

  وی با اشاره به این‌که زمان کمی تا سرشماری سال ۹۵ باقیمانده است، گفت: از سال آینده اجرای آزمایشی سرشماری را آغاز خواهیم کرد.

  هزینه‌ ۱۰۰ میلیاردی سرشماری ۹۰ در مقابل نتایج آن هیچ بود
  رییس مرکز آمار در ادامه با اشاره به این‌که سرشماری سال ۹۰ نفوس و مسکن موارد پنهان زیادی را در مقابل ما باز کرد افزود: برخی از آنچه که در پایان سرشماری و تحلیل‌ها به دست آمد در تصور ما هم قرار نداشت. به‌طوری که نرخ رشد جمعیت به‌طور قابل تاملی کاهش یافت و یا بعد خانوار از ۴٫۲ به ۳٫۲ درصد رسید و یا این‌که نرخ جمعیت در برخی از استان‌ها به حدی کاهش یافت که تعجب استادان و محققان آن را برانگیخت.

  وی با بیان این‌که هزینه‌ی ۱۰۰ میلیاردی که برای سرشماری سال ۹۰ انجام شد در مقابل نتایج آن بسیار اندک بود، افزود: نتایج این سرشماری نشان داد که چگونه می‌توان جریان تخصیص منابع در حوزه‌های سلامت، بهداشت، مدیریت جمعیت و شهرسازی را تعیین و بودجه عمومی کشور را ساماندهی کرد.

  آذر با تاکید بر این‌که اطلاعات جمعیتی قابل توجه از سرشماری گذشته به دست آمد، افزود: مرکز آمار این امکان را دارد که ریز اطلاعات در بلوک‌هایی ۴۰۰ خانواری را در اختیار متخصصان و محققان قرار دهد.

  دغدغه‌ها و گلایه‌های آذر از برخورد‌های سیاسی و احساسی با نتایج سرشماری
  رییس مرکز آمار ایران هم‌چنین با انتقاد از برخورد‌های نامناسب با نتایج سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۰ گفت: مرکز آمار ایران به لحاظ حرفه‌ای از تحلیل نتایج منع است و در مورد آن اظهارنظری نمی‌کند.

  وی افزود: مرکز آمار مثل هواشناسی است و تنها شرایط را توصیف می‌کند و تصمیم‌گیری در مورد نتایج و عواقب آن مربوط به تحلیلگران، سیاستمداران، مدیران و مسوولان کشوری خواهد بود.

  آذر هم چنین اعلام نتایج مختلف درباره‌ی شاخص‌های کلان جمعیتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: قانون یک مرجع با هزینه‌های بسیار بالا برای کشور مطرح کرده و آن هم مرکز آمار ایران است. پس دلیلی وجود ندارد که در هر نشستی هر مسوولی هر نتیجه‌ی آماری را بدون استناد به مرکز آمار ایران اعلام کند.

  رییس مرکز آمار ایران اعلام کرد:‌وقتی که ما با ۱۲ روش جدید و پیشرفته‌ی آماری نرخ باروری را ۱٫۸ درصد بررسی و اعلام کردیم من به عنوان رییس مرکز آمار در هر نشست رسمی که شرکت می‌کردم شاهد آن بودم که اعداد ۱٫۱۰، ۱٫۶ و یا ارقام دیگری برای نرخ باروری اعلام می‌شد که این جامعه کاربر ما را نسبت به مرکز آمار بی‌اعتماد می‌کند.

  خبرگزاری ایسنا

  582885 6664446

  مطالب مرتبط :

  پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

  در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند. مطلب کامل

  تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات

  محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت. مطلب کامل

  حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست مطلب کامل

  انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است

  رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله) مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى و مشاور فرماندار تهران در خصوص بازى مسخره انصراف تعدادى از كانديداهاى مجلس به نفع كانديداى افراطيون در كاشان واكنش نشان داد. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئیس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی گفت: بیش از 85 درصد لیست جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی کشور با اصلاح طلبان یکسان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى اعلام كرد: از ليست ارائه شده توسط گروه هاى حامى دولت حمايت مى كند. مطلب کامل

  واکنش رئیس کل جبهه متحد اعتدال گرایان به سخنان زاکانى

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به سخنان عجيب عليرضا زاكانى واكنش نشان داد. مطلب کامل

  برگزارى شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

  شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى جهت ارائه ليست انتخاباتى اين جبهه براى انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در حال برگزارى مى باشد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • جبهه متحد اعتدال گرایان

  7777777
 • کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى محفوظ میباشد.این سایت شعبه دیگری ندارد و تمام وب سایتهای که هم نام و یا نام های نزدیک به این نام را انتخاب کرده اند جعلی بود و پیگرد قانونی میشود.

  طراحی و مدیریت محتوا: شرکت رایانه گستر آگرین

  با مدیریت مجتبی سلگی

  09368616816

  http://www.Agrenpc.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی. محفوظ است.