• سازماندهى ستادهاى جبهه متحد اعتدال گرایان در مرحله دوم    :   مصطفى عباسى معاون سیاسى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى از سازماندهى ستادهاى تبلیغات انتخاباتى این جبهه در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراى اسلامى خبر داد.
 • پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی    :   در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند.
 • تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات    :   محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت.
 • حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی    :   معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست
 • انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است    :   رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است.
 • فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)    :   فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله)
 • خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران:

  دولت در ۱۰۰ روز اخیر به خوبی با فضای موجود آشنا شد

  در 100 روز اخیر مهم‌ترین اقدام دولت آشنایی با شرایط موجود بوده و در حال حاضر شرایط برای تغییر مسیر فراهم شده‌ است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى،

  سیدحمید حسینی، خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران درباره برنامه ۱۰۰ روزه دولت با بیان این‌که بعد ازانتخابات فضایی ایجاد شده که براساس آن اعتماد مردم جلب شده است، اظهار کرد: این موضوع که ناشی از فضای انتخابات است باعث شده تاثیرات متعددی در جوانب مختلف ایجاد شود.
  وی با بیان این‌که فلسفه ۱۰۰ روز برای عملکرد دولت این بود که فرصتی مهیا شود که براساس آن دولت یازدهم بتواند با فضای موجود آشنا شود گفت: همچنین بررسی سیاست‌ها و براساس آن امکان تغییر مسیر از جمله فلسفه‌های اصلی مطرح شدن موضوع عملکرد ۱۰۰ روزه برای دولت است.
  حسینی تصریح کرد: مدیریت وابسته به مسیر است و در برنامه‌های مدیریتی نمی‌شود مسیر را به یکباره تغییر داد. باید ابتدا ارزیابی از مسیر فعلی به دست آورده، مقداری در آن قدم برداشته و سپس در شرایط مناسب آن را تغییر داد.

  دولت با شناخت کامل از سیاست‌های قبلی آماده تغییر مسیر است
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر این‌که دولت این ۱۰۰ روز را نیاز داشت تا سیاست‌های قبلی ادامه یافته و سپس بتواند تغییر مسیر دهد، اظهار کرد: در این ۱۰۰ روز دولت رویکردهای خود را تغییر داده و نشان داد که این رویکردها متفاوت از رویکردهای قبلی است.
  به گفته وی، عملکرد دولت در این ۱۰۰ روز نشان داد که دولت رویکرد عقل‌گرایی، علم‌گرایی، تعامل با دنیا، احترام متقابل و انضباط مالی را در پیش گرفته‌است. در این ۱۰۰ روز عملکرد دولت به نحوی بوده است که این رویکردهای جدید به صورت محسوس به چشم می‌آید.
  حسینی افزود: دولت کاری کرده است که مدیریت‌ها تغییر و سازمان‌های قبلی بازسازی شده است. این بازسازی‌ها از طریق انتصاب بهترین مدیران بدون نگاه به جبهه‌های سیاسی آن‌ها انجام شده است.
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر این‌که پس از گذشت این ۱۰۰ روز دولت آماده تغییر مسیر است، بیان کرد: نه تنها دولت باید گزارشی از عملکرد خود ارائه دهد بلکه باید اعلام کند که در حال حاضر برای قانون هدفمندی‌ یارانه‌ها، مسکن مهر و سایر سیاست‌ها نظیر نرخ ارز، سود بانکی، فضای کسب و کار، قانون صادرات و واردات، تعاملات بین‌المللی و پیوستن به WTO چه برنامه‌هایی دارد.
  وی با بیان این‌که در راستای شناسایی مسیر فعلی دولت باید اعلام کند که چه برنامه‌هایی برای آینده اتخاذ کرده است، خاطرنشان کرد: لذا این گزارش، گزارش بسیار مهمی خواهد بود زیرا رویکردهای دولت و تیم آن مشخص شده است.

  دولت پس از ۱۰۰ روز باید بتواند سیاست‌های خود را اعلام کند
  حسینی گفت: موضوع بعدی سیاست‌های اجرایی دولت است. در بحث‌های اجرایی دولت هنوز سیاست‌های جدید را اعلام و اتخاذ نکرده است لذا اگر دولت بتواند سیاست‌های بلند مدت و کوتاه مدت خود را با توجه به وضعیت‌های موجود اعلام کند می‌تواند به پیش بینی و برنامه ریزی فعالان اقتصادی کمک کند.
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با اشاره به این‌که عملکرد دولت در دو حوزه داخلی و بین المللی قابل بررسی است، تصریح کرد: به نظر می‌رسد عملکرد دولت در حوزه بین الملل بیشتر جلب توجه می‌کند. دولت هم توانسته است از افزایش تحریم‌ها جلوگیری کند و هم دبیرکلی اوپک گازی که سال‌ها در آرزوی احراز آن بوده است را به ارمغان آورد.

  تندرو‌های داخلی کارشکنی نکنند
  وی ادامه داد: دولت نشان داده است که زبان دیپلماسی را خوب بلد است و می تواند با جهان وارد صحبت شود و اگر شرایط داخلی اجازه دهد و تندروهای داخلی کارشکنی نکنند دولت می تواند دیپلماسی خارجی مثبتی داشته باشد.
  حسینی با تاکید بر این‌که دولت باید روی اولویت‌های مشکلات خود تمرکز کند گفت: ریشه بسیاری از مشکلات ما به بحث تحریم‌ها و مسائل روابط خارجی ما بازمی گردد.
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با بیان این‌که فعالیت‌های دولت در حوزه روابط خارجی نمود بیشتری در زندگی مردم داشته تا آنچه که در داخل کشور انجام داده است، تصریح کرد: کارهای مختلفی در این زمینه انجام شده که براساس آن‌ها شاهد بهبود فضای کسب و کار و تسهیل در فعالیت‌های اقتصادی بوده‌ایم.
  وی تاکید کرد: از نظر من هر چند اصلاح برخی سیاست‌ها و بخش‌نامه‌هایی که قبلا اجرایی شده بود حائز اهمیت است اما فرع مسئله است. آنچه که مهمتر است این است که دولت رویکرد خود را در مورد بسیاری از مسائل نظیر ایران کد، طرح شبنم، لغو بخش نامه عدم معافیت مالیاتی صادرکنندگان و سایر بخش نامه‌های صادر شده که نیاز به اصلاح دارد نشان داده است.
  حسینی در پایان با بیان این‌که تا زمانی که یک تصمیم غلط را بتوان اصلاح و آن را عوض کرد زمان می‌برد، تصریح کرد: مهم این است که فعالان اقتصادی مطمئن باشند که دولت قدمی برای اصلاح اشتباه برمی دارد. این احساس در فعالان اقتصادی به وجود آمده که بخش نامه‌ها و تصمیمات اشتباه به زودی اصلاح می‌شود.

  خبرگزاری ایسنا

  582885 6664446

  مطالب مرتبط :

  پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

  در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند. مطلب کامل

  تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات

  محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت. مطلب کامل

  حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست مطلب کامل

  انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است

  رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله) مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى و مشاور فرماندار تهران در خصوص بازى مسخره انصراف تعدادى از كانديداهاى مجلس به نفع كانديداى افراطيون در كاشان واكنش نشان داد. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئیس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی گفت: بیش از 85 درصد لیست جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی کشور با اصلاح طلبان یکسان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى اعلام كرد: از ليست ارائه شده توسط گروه هاى حامى دولت حمايت مى كند. مطلب کامل

  واکنش رئیس کل جبهه متحد اعتدال گرایان به سخنان زاکانى

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به سخنان عجيب عليرضا زاكانى واكنش نشان داد. مطلب کامل

  برگزارى شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

  شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى جهت ارائه ليست انتخاباتى اين جبهه براى انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در حال برگزارى مى باشد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • جبهه متحد اعتدال گرایان

  7777777
 • کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى محفوظ میباشد.این سایت شعبه دیگری ندارد و تمام وب سایتهای که هم نام و یا نام های نزدیک به این نام را انتخاب کرده اند جعلی بود و پیگرد قانونی میشود.

  طراحی و مدیریت محتوا: شرکت رایانه گستر آگرین

  با مدیریت مجتبی سلگی

  09368616816

  http://www.Agrenpc.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی. محفوظ است.