• سازماندهى ستادهاى جبهه متحد اعتدال گرایان در مرحله دوم    :   مصطفى عباسى معاون سیاسى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى از سازماندهى ستادهاى تبلیغات انتخاباتى این جبهه در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراى اسلامى خبر داد.
 • پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی    :   در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند.
 • تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات    :   محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت.
 • حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی    :   معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست
 • انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است    :   رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است.
 • فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)    :   فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله)
 • رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر تهران:

  بانک اطلاعات معاینه فنی خودروهای کشور ایجاد شود

  رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: قانون معافیت معاینه فنی خودروها از دو به پنج سال اشتباه بزرگی بود که در کارنامه مجلس هشتم ثبت شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى،

  محمد حقانی در نشست خبری که در مرکز معاینه فنی بیهقی برگزار شد، افزود: در سال ۹۱، ۳۸ هزار نفر در شهر تهران فوت کرده‌اند که از این تعداد هزار نفر بر اثر تصادف و هشت درصد نیز بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست داده‌اند وی ادامه داد: حتی در کشورهای اروپایی که از استانداردهای یورو۴ استفاده می‌کنند، خودروها سالیانه ملزم به معاینه فنی هستند، اما در کشور ما که استاندارد خودروها پایین‌تر از یورو۱ است، بدون مطالعه، قانون معاینه فنی خودروها را پنج ساله کرده‌ایم که جای تاسف دارد.

  رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: در مقاطعی از سال کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا را تشکیل می‌دهیم که در آن صحبت‌هایی می‌شود و پس از کاهش آلودگی هوا، آن را رها می‌کنیم تا سال بعد.

  حقانی با بیان اینکه ۸۰ درصد آلودگی هوای شهر تهران بر اثر تردد خودروهاست، افزود: اما با این حال نمی‌دانم چرا برای کارخانه‌های خودروساز فرش قرمز پهن می‌کنیم، در حالی که از ۸-۷ سال گذشته، کیفیت خودروها به شدت نزول یافته است.

  وی ادامه داد: در جاهایی که قانون مناسب داشته‌ایم، به موفقیت‌هایی از جمله کاهش گازهای آلاینده مانند سرب دست یافته‌ایم. اما مدام از عزم ملی صحبت می‌کنیم بی‌آنکه واقعا یک همت ملی وجود داشته باشد.

  رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: حتی اگر از هیزم برای سوخت استفاده می‌کردیم، مضرات آن از سوختی که اکنون در شهر تهران استفاده می‌شود، کمتر بود و با آنکه قرار بود از سال ۹۱ سوخت کلان شهرها یورو۴ باشد، هنوز این سوخت تولید نشده است.

  حقانی افزود: با همه این مشکلات، نمی‌دانیم چرا زمانی که سوخت استاندارد داریم و نه سوخت مناسب، چرا باید قانون معاینه فنی خودروها از دو سال به پنج سال افزایش پیدا کند.

  وی حمل و نقل پاک، مدیریت حمل و نقل ترافیک، توسعه وسایط نقلیه عمومی، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری را راهکارهای کاهش آلودگی هوای شهر تهران دانست، افزود: اگرچه در پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به دلیل شیب تند تهران با مشکل مواجه هستیم، اما یکی از شاخص‌ترین اقداماتی که می‌توان برای کاهش آلودگی هوا انجام داد، توسعه متروست و اگر زمانی بیش از نصف بودجه شهرداری را در بخش مترو هزینه‌ کنیم، می‌توانیم خودمان را از این ورطه نجات دهیم.

  رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در خصوص ابزارهای اجرایی کردن این پنج راهکار، اظهار کرد: پلیس باید به شدت بر خودروها نظارت کرده و خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند، متوقف کند. همچنین باید بانک اطلاعاتی معاینه فنی خودروهای کشور ایجاد شود که از طریق آن با مکانیزه شدن سیستم‌ها، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

  حقانی گفت: متاسفانه مشاهده می‌کنیم که هنوز هم در شهر ما خودروی پیکان تردد می‌کند که به اندازه ۴۰-۳۰ خودروی معمولی آلودگی ایجاد کرده و در داخل محدوده‌های طرح ترافیک، موتورسیکلت‌هایی را می‌بینیم که ۹ برابر خودروها، هوای پایتخت را آلودگی می‌کنند.

  وی تاکید کرد: نمی‌توانیم مردم را از حقوق شهروندی‌شان محروم کنیم و بارها بگوییم که نباید خودرویی که ۲۰-۱۰ میلیون تومان برای آن هزینه‌ کرده‌اند، از خانه بیرون نیاورند.

  خبرگزاری ایسنا

  582885 6664446

  مطالب مرتبط :

  پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

  در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند. مطلب کامل

  تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات

  محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت. مطلب کامل

  حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست مطلب کامل

  انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است

  رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله) مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى و مشاور فرماندار تهران در خصوص بازى مسخره انصراف تعدادى از كانديداهاى مجلس به نفع كانديداى افراطيون در كاشان واكنش نشان داد. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئیس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی گفت: بیش از 85 درصد لیست جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی کشور با اصلاح طلبان یکسان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى اعلام كرد: از ليست ارائه شده توسط گروه هاى حامى دولت حمايت مى كند. مطلب کامل

  واکنش رئیس کل جبهه متحد اعتدال گرایان به سخنان زاکانى

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به سخنان عجيب عليرضا زاكانى واكنش نشان داد. مطلب کامل

  برگزارى شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

  شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى جهت ارائه ليست انتخاباتى اين جبهه براى انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در حال برگزارى مى باشد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • جبهه متحد اعتدال گرایان

  7777777
 • کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى محفوظ میباشد.این سایت شعبه دیگری ندارد و تمام وب سایتهای که هم نام و یا نام های نزدیک به این نام را انتخاب کرده اند جعلی بود و پیگرد قانونی میشود.

  طراحی و مدیریت محتوا: شرکت رایانه گستر آگرین

  با مدیریت مجتبی سلگی

  09368616816

  http://www.Agrenpc.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی. محفوظ است.