• سازماندهى ستادهاى جبهه متحد اعتدال گرایان در مرحله دوم    :   مصطفى عباسى معاون سیاسى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى از سازماندهى ستادهاى تبلیغات انتخاباتى این جبهه در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراى اسلامى خبر داد.
 • پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی    :   در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند.
 • تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات    :   محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت.
 • حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی    :   معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست
 • انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است    :   رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است.
 • فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)    :   فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله)
 • شهردار تهران:

  ساخت مسجد در اولویت‌کاریم قرار دارد

  قالیباف با بیان اینکه پرداختن به موضوع احداث مساجد را در تهران در اولویت کاری خود قرار داده است، اظهار کرد: این کار را انجام می‌دهم زیرا اعتقادم بر این است که تحول زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم در مساجد است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى،

   محمد باقر قالیباف با حضور در مراسم کلنگ‌زنی مسجد و حسینیه علی اکبری‌های نوغان در مشهد، با بیان اینکه پرداختن به موضوع احداث مساجد را در تهران در اولویت کاری خود قرار داده است، اظهار کرد: این کار را انجام می‌دهم زیرا اعتقادم بر این است که تحول زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم در مساجد است؛ اگر چه صرف کالبد و بنای مساجد مطرح نیست بلکه منظور مجموعه محتوایی و ایمانی است که نقش تربیتی و اخلاقی موثری بر افراد جامعه دارد.
  وی تاکید کرد: اساس و پایه مساجد بر مبنای کانون‌های مردمی است و اگر کمکی هم از سوی دولت و نهادهای دولتی در این خصوص صورت می‌گیرد، صرفا انجام وظیفه بوده و خوب است ساکنان محل در ساخت مساجد محل خود شرکت کنند.
  قالیباف افزود: حسن ساخت و برپایی مساجد شهر در احداث آن به دست مردم محله و خود شهروندان است.
  وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و علما و روحانیون محله آیت‌الله کاشانی اظهار کرد: در مرور خاطرات همه بسیجی‌ها و رزمندگان دفاع مقدس به یک نکته می‌توان پی برد و آن هم مسجدی بودن همه این افتخارآفرینان است. بیشتر رزمندگان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران را بچه مسجدی‌ها از مکبر و قاری قرآن گرفته تا خادم مسجد و همه آن‌ها که مسجد را خانه دوم خود می‌دانستند، تشکیل داده بود.

  شهردار تهران با اشاره به فرمایش رهبر کبیر انقلاب که فرمودند “از موشک های دشمن نهراسید، از خالی شدن مساجد هراس داشته باشید” گفت: مسجد ستاره‌ای درخشان در جامعه اسلامی است که انسان را از آسیب‌ها و گزندها در امان نگاه می‌دارد.
  وی مسجد را به لحاظ مادی و معنوی، اساس زندگی و تربیت انسان عنوان کرد و افزود: امروز هم که پس از سال‌ها خدمت در نیروی انتظامی و شهرداری تهران در محضر شما هستم و مکتب آموخته حضرت امام(ره) و تربیت شده زیر پرچم جمهوری اسلامی ایرانم، به شما می‌گویم اگر در احداث مساجد سرمایه‌گذاری کنیم و زندگی‌مان را بر اساس تفکر مسجدی بنا سازیم، دنیا و آخرت خود را حفظ خواهیم کرد.
  وی ادامه داد: غفلت از مسجد به معنای از دست دادن دنیا و آخرت است و هر جا مسجدی پررونق باشد، آن محله از آسیب‌ها و لغزش‌ها در امان خواهد بود.
  شهردار تهران خاطرنشان کرد: در حالی در حوزه جامعه‌شناسی به دنبال تشکیل NGOها هستیم که هیچ سازمان و تشکلی به مانند مسجد قوی‌تر و مستحکم‌تر در مکتب اسلامی و حتی ادیان الهی وجود ندارد.
  وی ضمن ابراز علاقه و دین به شهدای گرانقدر دفاع مقدس به ویژه شهدای محله آیت‌الله کاشانی گفت: آبرویی هم اگر به برکت شهدا دارم، آن را صرف و خرج ساخت و احداث مسجد می‌کنم؛ البته در راه احداث مسجد نباید خلاف قانون عمل شود و هزینه‌ای به دور از چارچوب‌های قانونی صورت گیرد.
  گفتنی است مسجد و حسینیه علی اکبری‌های نوغان در محله آیت‌الله کاشانی در منطقه ثامن مشهد واقع شده که در مساحتی به وسعت ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع با مشارکت مردم و خیران مسجد ساز بنا خواهد شد.

  خبرگزاری ایسنا

  582885 6664446

  مطالب مرتبط :

  پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

  در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند. مطلب کامل

  تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات

  محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت. مطلب کامل

  حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست مطلب کامل

  انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است

  رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله) مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى و مشاور فرماندار تهران در خصوص بازى مسخره انصراف تعدادى از كانديداهاى مجلس به نفع كانديداى افراطيون در كاشان واكنش نشان داد. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئیس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی گفت: بیش از 85 درصد لیست جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی کشور با اصلاح طلبان یکسان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى اعلام كرد: از ليست ارائه شده توسط گروه هاى حامى دولت حمايت مى كند. مطلب کامل

  واکنش رئیس کل جبهه متحد اعتدال گرایان به سخنان زاکانى

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به سخنان عجيب عليرضا زاكانى واكنش نشان داد. مطلب کامل

  برگزارى شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

  شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى جهت ارائه ليست انتخاباتى اين جبهه براى انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در حال برگزارى مى باشد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • جبهه متحد اعتدال گرایان

  7777777
 • کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى محفوظ میباشد.این سایت شعبه دیگری ندارد و تمام وب سایتهای که هم نام و یا نام های نزدیک به این نام را انتخاب کرده اند جعلی بود و پیگرد قانونی میشود.

  طراحی و مدیریت محتوا: شرکت رایانه گستر آگرین

  با مدیریت مجتبی سلگی

  09368616816

  http://www.Agrenpc.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی. محفوظ است.