• سازماندهى ستادهاى جبهه متحد اعتدال گرایان در مرحله دوم    :   مصطفى عباسى معاون سیاسى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى از سازماندهى ستادهاى تبلیغات انتخاباتى این جبهه در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراى اسلامى خبر داد.
 • پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی    :   در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند.
 • تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات    :   محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت.
 • حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی    :   معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست
 • انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است    :   رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است.
 • فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)    :   فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله)
 • معاون وزیر صنایع خبر داد:

  اجرای کامل استاندارد یورو۴ تا پایان سال

  معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس مصوبه دولت تا پایان سال 92 کلیه خودروها با استاندارد یورو4 تولید خواهند شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى،

  محسن صالحی نیا به عنوان نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در مناظره شبکه اول سیما با موضوع آلودگی هوا افزود: با استقرار استاندارد یورو۴ تنها یک مرحله از کشورهای اروپایی که در حال حاضر استاندارد یورو۵ را مستقر کرده‌اند عقب هستیم.وی اضافه کرد: با افزایش جمعیت و سطح استفاده از ماشین آلات و فرایندهای صنعتی با معضل بزرگ آلودگی هوا مواجه شده‌ایم.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در نیروگاه‌های کشور باید سوخت استاندارد و پاک جایگزین سوخت مازوت شود که اگرچه در برخی نیروگاه‌ها این اتفاق افتاده اما در فصول سرد سال به دلیل قطع گاز همچنان از همان سوخت غیراستاندارد استفاده می‌شود.
  وی تاکید کرد: از سال ۷۹ ملزم به رعایت استانداردها شدیم که اگر شرایط بر اساس امکانات، قابلیت‌ها و فرآیندهای تولیدی طراحی می‌شد، زودتر به نتیجه می‌رسیدیم.
  صالحی‌نیا اضافه کرد: باید بنگاه‌های تولیدی را ملزم به رعایت استانداردها کنیم و چارچوب‌ها، ‌روشها و عوارض در خصوص عدم رعایت استانداردها نیز باید مشخص شود.
  وی گفت: از سال ۷۹ به بعد که استانداردهای زیست محیطی خودروها تدوین شد، استاندارد آلایندگی بسیاری از خودروها را ارتقا دادیم و برخی خودروها نیز که به لحاظ ماهیتی توان اجرای آن را نداشتند از خط تولید خارج شدند.

  وی با بیان اینکه در کشورهای اروپایی ارتقای استاندارد از یورو یک به یورو۴ ، ۱۳ سال طول کشیده است در واکنش به این گفته کرمی – کارشناس محیط زیست مبنی بر وجود انحصار توزیع خودرو در کشور اظهار کرد: ورود خودرو به کشور آزاد است و مردم مجبور نیستند از خودروهای داخلی استفاده کنند، به عنوان مثال امسال ۳۰ هزار خودرو وارد کشور شده که کرمی در پاسخ به وی گفت: اگر واردات خودرو آزاد است چرا با وجود تردد چند میلیون خودرو در کشور تنها ۳۰ هزار خودرو وارد کشور شده است؟
  صالحی‌نیا همچنین در واکنش به هاشمی – کارشناس حمل و نقل که گفته بود خودروهای تولیدی هنگام مراجعه به مراکز معاینه فنی در وضعیت بسیار بدی قرار دارند افزود: خودرویی که به مرکز معاینه فنی مراجعه کرده حداقل پنج سال عمر دارد و در این صورت می‌توان گفت که چنین چیزی عجیب نیست.
  وی همچنین در خصوص تعویض قطعه کاتالیست خودروها نیز اظهار کرد: تعویض کاتالیست خودروها مجانی انجام نمی‌شود و باید برای آن یک سود منطقی درنظر گرفته شود بنابراین نمی‌توان انتظار داشت مردم به راحتی به مراکز خدمات پس از فروش مراجعه کنند.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص از رده خارج کردن خودروهای فرسوده اظهار کرد: برای تعویض خودروهای فرسوده منابع کافی تامین نشده است و آنچه که مسلم است خودروسازان تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده‌اند.
  صالحی نیا اضافه کرد: ما به عنوان سیاستگذار از موضوع جایگزین کردن خودروهای فرسوده استقبال می‌کنیم چرا که با این کار بازار بیشتری در اختیار بنگاه‌های تولیدی قرار خواهیم داد.
  صالحی نیا با بیان اینکه ۳۰۰۰ مرکز خدمات پس از فروش در کشور برای تعویض قطعه کاتالیست خودروها فعال هستند، افزود: نمی‌توان در این مورد به خودروسازان خرده‌ای گرفت.
  وی تاکید کرد: در اجرای برنامه جامع کاهش آلودگی هوا به بندهایی که مربوط به وزارت صنعت است عمل می‌کنیم.
  وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی اطراف شهرها مجهز به فیلترهای مخصوص هستند افزود: کارخانه‌هایی که استانداردهای زیست محیطی را رعایت نکنند تعطیل خواهند شد.

  خبرگزاری ایسنا

  582885 6664446

  مطالب مرتبط :

  پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی

  در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله‌علیه،جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى پیام تسلیتی صادر کردند. مطلب کامل

  تبریک بابت حضور پرشور مردم غیور ایران را در صحنه انتخابات

  محمد ارشدى رئيس جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى حضور پرشور مردم غيور ايران را در صحنه انتخابات تبريك گفت. مطلب کامل

  حمایت رییس ستاد رییس جمهور در کاشان از دکتر فدایی

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به پخش فيلم هاى غير اخلاقى و غير حرفه اى از سوى ستاد افراطيون در كاشان واكنش نشان داد و اين حركت را ادامه ى بى اخلاقى هاى احمدى نژاد توسط بقايايش دانست مطلب کامل

  انتخابات قوت قلب نظام جمهوری اسلامی است

  رییس جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: انتخابات قوت قلب نظام اسلامی است و هر چه پرشورتر برگزار شود نشان دهنده عظمت کشور در مقابل بیگانگان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  فهرست خبرگان مردم/ یاران اعتدال مورد حمایت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( مدظله) مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  معاون سياسى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى و مشاور فرماندار تهران در خصوص بازى مسخره انصراف تعدادى از كانديداهاى مجلس به نفع كانديداى افراطيون در كاشان واكنش نشان داد. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئیس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی گفت: بیش از 85 درصد لیست جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامی کشور با اصلاح طلبان یکسان است. مطلب کامل

  فهرست خبرگان مردم (یاران اعتدال)

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى اعلام كرد: از ليست ارائه شده توسط گروه هاى حامى دولت حمايت مى كند. مطلب کامل

  واکنش رئیس کل جبهه متحد اعتدال گرایان به سخنان زاکانى

  رئيس كل جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى به سخنان عجيب عليرضا زاكانى واكنش نشان داد. مطلب کامل

  برگزارى شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

  شوراى راهبردى جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى جهت ارائه ليست انتخاباتى اين جبهه براى انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در حال برگزارى مى باشد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • جبهه متحد اعتدال گرایان

  7777777
 • کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدال گرايان ايران اسلامى محفوظ میباشد.این سایت شعبه دیگری ندارد و تمام وب سایتهای که هم نام و یا نام های نزدیک به این نام را انتخاب کرده اند جعلی بود و پیگرد قانونی میشود.

  طراحی و مدیریت محتوا: شرکت رایانه گستر آگرین

  با مدیریت مجتبی سلگی

  09368616816

  http://www.Agrenpc.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اعتدالگرایان ایران اسلامی. محفوظ است.